پوراندُخت

«پوراندُخت»، پروژه‌ای‌ست که در شکل و شمایل معمارانه‌اش، روح زنانگی و لطافت مادرانه‌ای موج می‌زند که شاید مهم‌ترین دلیل وجه تسمیه‌اش باشد. ساختمانی نرم، دوستدار محیط‌زیست و سرشار از مؤلفه‌های طبیعت.

پوراندخت، بیست‌و‌هشتمین فرمانروای ساسانی و دختر خسرو پرویز بود که با عنوان شهبانوی شهبانوان بر تخت نشست که شکل زنانه‌ی واژه‌ی شاهنشاه (شاه شاهان) است.

انتخاب نام یک پروژه همواره یکی از مهم‌ترین و کلیدی‌ترین پارامترهای یک ساختمان است که تأثیری گاه مستقیم و گاهی غیرمستقیم بر میزان استقبال از آن دارد. پوراندخت، راه را برای برقراری ارتباط با مخاطب هموار کرده‌ست و روح دعوت‌کنندگی‌اش، بیننده را به سوی خود می‌طلبد...

کاتالوگ پوراندخت

درباره پروژه

این پروژه در ۲۳ طبقه که ۱۸ واحد آن مسکونی است ساخته شده که بلندترین برج این منطقه محسوب می شود

پروژه پوراندخت یکی دیگر از پروژه های دوستدار محیط سبز شرکت لوتوس است که در آینده از لحاظ معماری و زیبایی بسیار منحصر به فرد خواهد بود.تراس های پر از گیاه و سرسبز از ویژگی های خوب این برج زیبا خواهد بود که تمامی واحد ها از وجود آن بهره‌مند هستند.
ساکنین برج پوراندخت همچنین از ۱۰ آیتم مشاع از جمله لابی مجلل، استخر، سونا، جکوزی، اتاق ماساژ، سالن اجتماعات، سینما، اتاق آموزش، کارواش، فضای بیلیارد و فوتبال دستی، روف‌گاردن و هلی پد می‌توانند استفاده کنند.

photo5909024471673582279
میزان پیشرفت پروژه
%
میزان آهن استفاده شده
%
میزان آهن استفاده شده
%
میزان آهن استفاده شده
%

پلان های پوراندخت

پلان های ۳ واحدی

پلان های ۴ واحدی

پروژه های مشابه

تماس با ما

Please enter your name.
Please enter a valid email.
Please enter a valid phone number.

آدرس

ولنجک ۱۵،نبش رز

پست الکترونیکی

info@example.com

شماره تماس

۰۲۱-۲۶۲۰۵۴۹۰