بازرگانی و معدنی لوتوس

شركت بازرگانی و معدنی لوتوس با مأموریت خلق فرصت‌های نوین اقتصادی در حوزه‌های سرمایه‌گذاری و تجارت جهانی از طریق هم‌افزایی نهادهای حرفه‌ای ایرانی و بین‌المللی و با برخـــورداری از تجارب چنديــن ساله مؤسسين خود در حوزه‌های مختلف اقتصادی در زمینه‌های سرمایه‌گذاری، پیمانکاری و بازرگانی در بخش‌های ساختمان، انرژی، معدن و بازار سرمایه و نيز با مشاركت و پشتوانه علمي و اجرايی برخی شرکت‌های همکار متخصص از مرداد ماه سال 1393 آغاز به فعاليت نموده است. مؤسسین اين شركت با شناخت كافی از ظرفيت‌های موجود اقتصادی كشور همواره می كوشند در جهت پاسخ‌گويی صحيح و شايسته به نيازها و خواسته‌های اقتصادی جامعه ايران گام بردارند.

این مجموعه به عنوان شرکتی با سابقه حرفه‌ای مدیران خود و بهره‌مندی از مشاورین مجرب در حوزه‌های انرژی، معدن و ساختمان در زیرمجموعه هلدینگ اقتصادی ومهندسی لوتوس شکل گرفته است. ساختار این شرکت با برخورداری از یک شبکه کامل از شرکت‌ها و افراد متخصص داخلی و بین‌المللی در زمینه‌های بازرگانی، سرمایه‌گذاری، مالی، تولیدی، خدماتی، پژوهشی و مشاوره‌ای و استفاده از برترین تجارب مدیریتی در ابعاد جهانی، امکان ارائه خدمات و محصولات مختلف را با ایجاد بالاترین مطلوبیت برای جامعه هدف و مشتریان خود دارا است.

ارتباط با سرمایه‌گذاران و شرکت‌های بین‌المللی به منظور مشارکت و ارائه خدمات اقتصادی و فنآوری به سرمایه‌گذاران داخلی، دسترسی به تأمین‌کنندگان تراز اول جهانی جهت تأمین اقلام مورد نیاز صنایع تولیدی و پروژه‌های توسعه‌ای کشور و همچنین شناخت بازارهای مصرف بین المللی برای صادرات محصولات ایرانی، از قابلیت‌های اصلی این شرکت به حساب می‌آید.

مؤسسین این شرکت با استفاده از کادری مجرب، ضمن اعتقاد کامل به بهره‌مندی از استانداردهای جهانی، تجارب ایرانی و نیز نظام‌های مدیریتی، در تلاشند بستری را فراهم آورند که به نوآوری اقتصادی در کشور کمک نماید.